מתן הרצאות וסדנאות

במסגרת עבודתי והניסיון שצברתי, יצרתי מספר הרצאות במגוון נושאים : דור הסנדוויץ, ארגז הכלים בהזדקנות הורים, מי מטפל במטפל.
הרצאות שמותאמות לאזרחים ותיקים, לעובדי ארגון, לילדים המתמודדים עם משבר רפואי ועוד.
הרצאות שהועברו בחברות גדולות וארגונים כמו מובילאי, בנק ירושלים, עיריית רמת גן ועוד

מתן הרצאות וסדנאות

מימוש ותביעת הביטוח הסיעודי

יש מקרים בהם רצוי וכדאי לתבוע את הביטוח הסיעודי לקבלת קצבה חודשית. אנחנו נטפל לכם בתביעת הביטוח הסיעודי ונממש עבורכם את הזכות בקבלת הקצבה. אנו עובדים עם אנשי מקצוע המומחים בתחום התביעות, המשיגים 100% הצלחה.

מימוש ותביעת הביטוח הסיעודי

תיווך למערך אנשי מקצוע

תיווך לגורמי טיפול המתמחים בגיל השלישי: עורכי דין בנוגע ההבטים המשפטיים: צוואות, יפוי כח מתמשך, ירושות. פסיכוגריאטר הנותן אבחנה ויעוץ לביטוח סיעודי, לקבלת גמלת סיעוד ועוד. מרפאות בעיסוק, קלינאיות תקשורת, פזיותרפיסטים ועוד

תיווך למערך אנשי מקצוע

קבוצות תמיכה

קבוצת תמיכה לבני משפחה המתמודדים עם אדם שחלה או הורה שהזדקן. קבוצות לבני זוג המתמודדים עם אדם שחולה בדמנציה ועוד.

קבוצות תמיכה

ניהול תהליך בירוקרטי

ליווי בסידור התיק הרפואי באופן יעיל. תיווך למול משרדים ממשלתיים תוך ליווי לוועדות מקצועיות. כתיבת דוחות מקצועיים לרשויות או לקופת חולים. תיווך בין המשפחה לגורמים בקהילה ותקשורת רציפה למול אותם גורמים.

ניהול תהליך בירוקרטי

יעוץ פרונטלי

בבית המטופל/ יעוץ + סדר לתוכנית עבודהבמשרד או דרך שיחת וידאו. יעוץ אשר מקנה ארגז כלים ותוכנית עבודה לתהליך הטיפול נכון המתאים למצב המטופל ומשפחתו. המשפחה מקבלת תוכנית מסודרת של מטלות ומשימות.

יעוץ פרונטלי

יעוץ וליווי בהעסקת מטפל זר

ליווי והדרכה בכל הנוגע בהעסקת עובד זר, העסקה נכונה, כיצד לערוך ראיון עבודה? על מה יש לשים דגשים? כיצד לנהל את השכר של המטפלת? מציאת מטפלת דרך תאגידים שנבחרו בקפידה או מציאת מטפלת באופן עצמאי.

יעוץ וליווי בהעסקת מטפל זר

מיצוי זכויות

מימוש ומיצוי הזכויות למול הגופים השונים : ביטוח לאומי, רשות האוכלוסין משרד הבריאות, משרד הרווחה, קופות החולים ועמותות הנותנות מענה לחלק מהאוכלוסייה.

מיצוי זכויות

ליווי בתהליך המעבר לדיור מוגן

יעוץ והכוונה בבחירת מוסדות או בהנגשת הבית. בשיתוף עם חברה המתמחה בתחום - שירות חינמי. הכוונה בהנגשת הבית, בהשגת כח עזר ובמידת הצורך בהתנהלות מול משדי ממשלה ומשרד הבריאות.

ליווי בתהליך המעבר לדיור מוגן

אנחנו בחברת 'הולדינג' מלווים ומנהלים את המקרה - את המסע הטיפולי. יצרנו בית לפתרונות בסיעוד. המסע של חברת 'הולדינג' מתחיל בשיחת אינטק, תוך הערכה ותכנון על פי צורכי המשפחה ותיאום של כל האופציות והשירותים הנכונים לטיפול.

שירותי החברה

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מהתחום כמו עורכי דין המתמחים בסיעוד וגיל השלישי, מרפאים בעיסוק , פסיכוגריאטר, קלינאית תקשורת, פיזיותרפיסטים, מיזמים טכנולוגים בתחום, ליווי לבתי אבות ועוד.

משפחה שמקבלת הדרכה וליווי מקבלת את כל המענה ואת אנשי המקצוע שאיתם אנו עובדים.

זה המקום להשאיר פרטים כדי שנוכל ליצור קשר, להכיר ולסייע.

ליאת כהן - עובדת סוציאלית

הפנייה נישלחה בהצלחה

מלאו את הפרטים ליצירת קשר

הולדינג - בית לפתרונות בסיעוד ‭‭‭052-686854

create by wixproisrael.com© 2023

  • Facebook