top of page

לקוחות ממליצים

'הולדינג' - בית לפתרונות בסיעוד

זה המקום להשאיר פרטים כדי שנוכל ליצור קשר, להכיר ולסייע.

ליאת כהן - עובדת סוציאלית

הפנייה נישלחה בהצלחה

מלאו את הפרטים ליצירת קשר

ליאת יקרה, אמא שלי וכל המשפחה רוצים להודות לך על הטיפול המסור והנהדר שהענקת לה. תודה על הסבלנות, על הרגישות, הנדיבות. תודה על העזרה בקשיים היומיומיים. תודה על היחס האישי, על ההקשבה והעזרה במציאת בית אבות המתאים בדיוק בשבילה. מאחלים לך בריאות ואריכות ימים ושהעזרה והנתינה יהיו מנת חלקך לכל החיים

שרי חדרה

ליאת יקרה!
תודה כפולה. תודה על שיחה חטופה שבבת אחת הציפה את הצורך להתחיל ולהתייחס לסוגיות חשובות ביחס להזדקנות של הורינו, ועוד תודה גדולה על הדרך המיוחדת שבה הובלת את הפגישה עם כל כך הרבה רגישות ומקצועיות בדרך שהצלחת לגעת בכל הסוגיות שחלקן אינן פשוטות עבור אנשים מזדקנים וילדיהם. ברוכה את שזוהי שליחותך

רועי אבקסיס

לפני חודשיים אמא שלנו עברה ארוע מוחי היה צורך להתארגן בדחיפות בביטוח לאומי, היתר לעובדת זרה וליווי בכל הניירת. חברה המליצה לנו על ליאת ולא התאכזבנו, ליאת היא מקצועית אמיתי. ליאת מיד נכנסה לעניינים וטיפה עבורנו בנושא של הביטוח לאומי, עובדת זרה, רישיון ועוד. מידי יום ליאת התעניינה במצבה של אמא, הרגיעה אוצנו, הציעה לנו הצעות על מנת לשפר את המצב. אנחנו ככ ממליצות עליה, ליאת יודעת לנהל את המשבר, לסייע בנושאים טכניים, מילוי ניירת, תומכת רגשית במשפחה, זמינה תמיד בכל שעה ועונה מהר לכל שאלה ובעיה.

נעמי מכפר סבא

לכל האנשים שיש חרדת מילוי טפסים, או זקוקים לטיפים/מידע מקצועי בכל הנוגע לעובדים זרים/וועדות/פניה לרשויות ליאת היא הכתובת! שליחה מדהימה. אימי סיעודית וקיבלה באופן זמני מטפלת מדהימה שמטפלת בה במסירות נפש שאין כדוגמתה! הבעיה שהייתי צריכה למלא עבורה מלא טפסים מול הרשויות כדי להפוך טיפול זמני לקבוע. פניתי לליאת המדהימה שעוסקת בייעוץ בכל עינייני מטפלים והבירוקרטיה שסביב זה. היא דאגה להרגיע והכווינה ששווה להילחם על המטפלת ולא להתייאש, ייעצה לי באופן מקצועי מה להגיש לרשויות שלב אחרי שלב, נתנה לי המון טיפים בסבלנות רבה ובמחיר סביר בהחלט.יכולה לומר שכל הטיפים שלה והליווי פשוט הצליחו! תודה לקדוש ברוך הוא ולשליחה ליאת ששלח לי.

תמרה

אני רוצה להמליץ בחום ומכל הלב על הליווי בתהליכים בירוקרטיים וגם רגשיים שבהם עזרת לאימי ברגישות רבה, ברוך ובעינייניות הנדרשת לטפל בכל מה שקשור למחלתו של אבי. תודה ליאת יקרה, מקרב לב, יש לך לב ענק, מקצועיות ורגישות. מזל שהגעתי אלייך וקישרתי ביניכן.

יעל

לפני חודשיים וחצי חברה קרובה שיתפה אותי שבעלה (בשנות השלושים לחייו) אובחן עם סרטן העצם דרגה 4.
היא הייתה בקריסה טוטאלית! פיזית, רגשית, כלכלית... עולמם חרב בתקופה שגם ככה מורכבת וקשה לכולם בעקבות הקורונה. יש להם 2 ילדות קטנות, ג'ינגול הבית, המחלה, הילדים ובלי עזרה מהסביבה (גם בגלל הקורונה וגם בגלל חוסר מעורבות המשפחה).
החברה שלי כמובן לא ידעה מה הזכויות שלהם (אין להם ביטוחים נוספים מלבד קופח) ולמי לפנות לקבל עזרה.
הלב שלי נשבר. החלטתי לקחת את ידה ולנסות לעזור לה לנווט. עיקר העזרה הייתה לתת לה תחושה שהיא לא לבד, מישהו לצידה.
אבל לצערי עקב חוסר הידע שלי בניווט המערכת הרפואית, ביטוח לאומי, רווחה... לא יכולתי לתת לה עזרה מעבר לתמיכה רגשית ולארגן כמה משלוחי אוכל וציוד לילדים.
התחלתי לחפש עזרה אמיתית. פניתי לרשתות החברתיות, ביקשתי המלצות והצעות.
חברה קראה את הפוסט שלי ומייד המליצה על ליאת שהיא עו"ס שעוסקת בעזרה למשפחות שמתמודדות עם משברים מסוגים שונים.
שלחתי הודעה וקבענו שיחה. סיפרתי לליאת על מצבה של חברתי והיא חיזקה את ידיי. אמרה שיש המון דברים שניתן לעשות להקל על המצב ולעזור למשפחה להתמודד.
ליאת הגיע לאיכילוב לפגוש אותנו ומיד החלה לפעול אפילו תוך כדי השיחה לראות אם תוכל להניע גלגלים ברשויות. פירטנו את כל קשיים:
ילדים מבודדים ובדיכאון, קושי כלכלי, חוסר מענה מביטוח לאומי והרווחה, צורך בטיפולים רגשיים לכל המשפחה, מיצוי זכויות...
דבר ראשון היא חיבקה אותנו (לא פיזית - אם כי הרגשנו מחובקות מכל כיוון) ונתנה לנו תחושה חמה ותומכת שניתן לעשות המון לשפר את המצב.
אחר כך היא יצרה מטרות ותוכנית עבודה מכל האתגרים שפרטנו. כשסיכמנו מה הכי חשוב ודחוף וליאת החלה לפעול במיידי.
כל יום התכתבנו, שוחחנו הרגשנו את היד שלה בידינו מדריכה ומלווה אותנו בכל צעד ושעל. מילוי טפסים, טלפונים אין סופיים, הבהרה וסבר לזכויות וכיצד למצותם, פניה לרווחה, לרשויות וגם לארגונים התנדבותיים, עזרה במציאת מטפלים ... כל יום הרגשנו אותה.
מעבר לעשיה המרובה היה גם חיבוק. כל יום שאלה מה שלום כולם? האם יש משהו שצריך? האם יש קושי?
התחושה שיש למי לפנות, עם מי להתיעץ, ממי לבקש עזרה - אין לתאר כמה משקל ירד מכתפיה של החברתי. התחושה שהיא כבר לא לבד במסע הקשה ולא כל הנטל רק עליה.
הקושי, הכאב ומעמסה - תמיד יהיו שלה. אבל לדעת שהיא לא לבד, יש למי לפנות, שיש מי שבאמת רוצה ויכול לעזור להתמודד - זה דבר מדהים.

נטלי

ליאת יקרה,
עברנו יחד תהליך ורגע לפני ישומו אימי נפטרה, כך שלא זכינו להינות מן התוצאה.
הרצוני להודות לך על השירות המקצועי, על הידע בתחום הזמינות והמענה לכל סוגיה.
המעבר להעסקה ישירה הינו תהליך טכני, לכאורה אבל במהלכן צצים נושאים שונים. אשר אין ספק שהידע שלך ואופן טיפולך הם שהפכו אותו לפשוט ויעיל, בר ביצוע באופן מיידי. עוד ראוי לציין את החומרים שסיפקת וכאמור הנתונים המדוייקים הנדרשים למהלך זה. אני סמוכה ובטוחה כי כל מי שנזקק לשירותייך ולא רק בתחום בו אני נעזרתי, תיהנה מגישתך, מקצועיותך, האמפטיה אותה את רוחשת לנזקק והיותך כתובת אחת למכלול שירותים, אשר בדרך כלל מבוזרים במשרדים רבים.
תודות והצלחה רבה לך בעשייתך.

הכרת תודה, לינדה, חולון.

bottom of page